Про нас

team medium-300x300Компанія «GoService» є підрозділом групи компаній (GoService, GoLinux, GoTel, GoWeb) об'єднаних під спільним гаслом «Go» що означає рух вперед.

Підрозділ «GoService» — відповідає за напрямок “системна інженерія та системне програмування”, та надає приватним особам та організаціям наступні види послуг:

- ремонт та обслуговування комп'ютерної техніки і периферійного устаткування;

- монтаж та технічна підтримка комп'ютерних мереж;

- встановлення та апаратна підтримка серверного обладнання; 

- реалізації ліцензійного та власного програмного забезпечення;

- інтеграція та технічний супровід систем на основі вільного (безкоштовного) програмного забезпечення GNU/GPL/GPL2 (ОС Linux). 

Більш повну інформацію щодо наших послуг та сервісів ви можете отримати в розділі “Послуги” .

Команда працівників «GoService» складається з першокласних спеціалістів, які по-справжньому віддані своїй справі. Ми готові вирішити найскладніші завдання в IT-сфері, з якими кожен день стикаються навчальні заклади, державні організації, власники серверного обладнання, розробники програмного забезпечення, економісти, бухгалтери, інженери, директори компаній тощо. Дізнатися про кваліфікацію та досвід нашого персоналу ви можете у розділі "Сертифікати та дипломи".

Турбуючись про свою репутацію, ми вдосконалюємо майстерність нашого персоналу. Команда спеціалістів «GoService» регулярно приймає участь у науково-практичних конференціях, а також обмінюється досвідом зі своїми європейськими колегами на семінарах по підвищенню кваліфікації. Через це ми можемо гарантувати Вам, що всі проекти компанії «GoService» являються ефективними та максимально вигідними для Вас.

Перш ніж запропонувати проект клієнту, ми ретельно плануємо його реалізацію та орієнтуємося виходячи з галузевої специфіки, системних та бізнес-вимог, заданого функціоналу, матеріальних можливостей і усіх додаткових побажань замовника.

Якщо наші програмісти розробляють на встановлюють програмний додаток на вашу IT-інфраструктуру, то він обов'язково буде стабільно працювати та максимально ефективно використовувати ресурси системи, для якої він був створений.

При проектуванні локальних мереж та серверних інфраструктур враховуються всі особливості та специфіка використання. Тому, навіть при максимальних навантаженнях, вони відповідають заявленим характеристикам і здатні безперебійно працювати довгі роки. Звертаючись до спеціалістів «GoService» будьте впевнені, що уся робота виконується на європейському рівні та в задані строки.

Відзначимо, що ремонтні та монтажні роботи інженерний відділ «GoService» виконує виключно на високоякісному обладнанні і з використанням сучасних матеріалів. Саме через це, ми упевнені у високій якості результату, і тому надаємо гарантію строком не менше 90 діб на усі проекти та ремонтні роботи виконані нашими співробітниками.

Ми завжди відкриті для діалогу і готові піти назустріч усім клієнтам, що допоможе обговорити та спроектувати найсміливіші рішення. Адже при професійному підході можливо реалізувати майже все.

«GoService — це європейській сервіс за розумною ціною», — переконайтесь у цьому на власному досвіді, та звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією.

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Чому клієнти обирають нас? +

  Перш за все за високу оперативність роботи та збалансовані ціни на наші проекти. Стандартна вартість послуг з налаштування або ремонту комп’ютерної техніки, а також проектування і монтажу оптичних мереж на 12% нижчі від середньоринкових. Окрім цього, ми готові надати вам Читати далі
 • Хто ми? +

  Компанія «GoService» являється  підрозділом групи підприємств — GoLinux, GoTel, GoWeb, які об’єднані під спільною концепцією «Go!», тобто рух вперед. Наша інжинірингова фірма працює на українському ринку з 2012 року. Ми готові з радістю виконати найскладніші IT-проекти, які будуть стабільно працювати на Читати далі
 • Чим ми займаємося? +

  Головним напрямком діяльності «GoService» є «системна інженерія та програмування». Крім того наша фірма займається наданням приватним особам та різним організаціям наступні послуги: - ремонт та обслуговування комп'ютерної техніки і периферійного устаткування; - монтаж та технічна підтримка комп'ютерних мереж/серверного обладнання; - розробка та реалізація Читати далі
 • Хто працює у нашій команді? +

  Команда наших працівників складається з першокласних IT-спеціалістів, які по-справжньому віддані своїй справі. За роки старанної праці ми змогли досягти неймовірного результату виключно завдяки високій професійній підготовці нашого персоналу.  Більш того, кожного року ми влаштовуємо своїм співробітникам обов’язкові кваліфікаційні перевірки, а Читати далі
 • Чого ми змогли досягти? +

  Компанія «GoService» є однією з найкращих девелоперських фірм на сучасному українському IT-ринку.  Приведемо список відомих компаній та організацій, які вже не один рік поспіль успішно співпрацюють з нами: - Велика бізнес-мережа таксі «Десятка»; - Кременчуцькій льотний коледж Національного авіаційного університету; - Кременчуцьке Педагогічне Читати далі
 • Скільки коштують наші послуги? +

  Дешевше ніж у всіх. Чому? Перш ніж запропонувати проект клієнту, ми ретельно плануємо його реалізацію та орієнтуємося виходячи з галузевої специфіки, заданого функціоналу, системних та бізнес-вимог, матеріальних можливостей і усіх додаткових побажань замовника. Тому вартість послуг встановлюється з кожним клієнтом Читати далі
 • Як з нами зв’язатися? +

  Для цього просто подзвоніть нашим менеджерам за номерами:  (097) 609-15-91;  (0536) 73-96-96. або пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. «GoService — це європейській сервіс за розумною ціною» Читати далі
 • 1